Zveme vás na webinář dne 27. ledna

Zveme vás na webinář dne 27. 1. od 16 hodin na téma Příčiny vyšití stomie

Věnujeme se správné péči o stomii, stravování stomiků, pohybu pro stomiky a spoustě dalším tématům.

Mezi přednášejícími jsou i zkušené stomické sestry, které s námi sdílejí zkušenosti. Připojujte se i vy na pravidelné webináře a poslechněte si v pohodlí domova užitečné rady. Přednášky jsou pro vás samozřejmě zdarma.

 


Termíny pro rok 2022

 

Příčiny vyšití stomie27. 1. v 16 hodin, MUDr. Tomáš Mrázek, Ph.D. Registrovat se můžete ZDE

lekce cvičení S Radimem v kondici: Pořádáme pravidelně každý měsíc. Další lekce proběhne 8. února, link pro registraci zde zveřejníme týden před konáním akce

Uplynulé webináře 2021

Vše, co potřebujete vědět o stomických pomůckách: 30. 11. v 16 hodin, Mgr. Kateřina Opálková, Convatec Česká republika. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE(je potřeba se zpětně registrovat)

Jak postupovat při ošetřování stomie: 27. 10. v 16 hodin, Mgr. Kateřina Opálková, Convatec Česká republika. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Světový den stomiků: 27. 9., Štěpánka Kovaříková (předsedkyně Českého ILCO), Alice Křepínská (ConvaTec Česká republika). Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Stravování a pitný režim stomiků: 14. 9. od 16 hodin, Jaroslava Pavlíčková, nutriční terapeutka FNHK. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Konvexní pomůcky a pro koho jsou vhodné?: 31. 5. od 16 hodin, Mgr. Iva Otradovcová, ÚVN Praha. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Nejčastější otázky stomiků: 21. dubna v 16 hodin, Veronika Racsaková, nemocnice sv. Kříže, Praha. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Nejčastější komplikace stomie a jak ně II.: 3. března v 16 hodin, Bc. Veronika Toningerová, VFN v Praze. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Nejčastější komplikace stomie a jak ně I.: 20. ledna v 16 hodin, Bc. Veronika Toningerová, VFN v Praze. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Uplynulé webináře 2020

Nejčastější chyby při ošetřování stomie, Mgr. Kateřina Drlíková, FN Motol. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Jak na zdravou kůži v okolí stomie, Mgr. Veronika Zachová, VFN v Praze. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Chtěli byste dostávat pozvánky na všechny plánované webináře e-mailem? Zavolejte na bezplatnou StomaLinku 800 122 111 a sdělte nám Vaši e-mailovou adresu, rádi Vám budeme pozvánky posílat.

 

Máte-li zájem si zpětně přehrát některý z uplynulých webinářů, zavolejte na bezplatnou StomaLinku 800 122 111, rádi vám zašleme link pro zpětnou registraci.