Zveme vás na webinář pro stomiky

Zveme vás na webinář dne 1. 2. na téma Jak na podtékání a ochranu pokožky v okolí stomie

Na webinářích se věnujeme správné péči o stomii, stravování stomiků, pohybu pro stomiky a spoustě dalším tématům.

Mezi přednášejícími jsou i zkušené stomické sestry, které s námi sdílejí zkušenosti. Připojujte se i vy na pravidelné webináře a poslechněte si v pohodlí domova užitečné rady. Přednášky jsou pro vás zcela zdarma.

 


Termíny pro rok 2023

Jak na podtékání a ochranu pokožky? 1. 2. v 16 hodin,  Veronika Racsaková, Nemocnice sv. Kříže v Praze, registrovat se můžete ZDE

Lekce cvičení pro stomiky:

  • 26. 1. v 16 hodin. Registrovat se můžete ZDE
  • 22. 2. v 16 hodin
  • 23. 3. v 16 hodin
  • 27. 4. v 16 hodin
  • 25. 5. v 16 hodin
  • 22. 6. v 16 hodin

Další témata a termíny webinářů zde budeme postupně zveřejňovat. Veškeré pozvánky na ně naleznete i na facebookových stránkách Stomik Radim – Convatec a na instagramových stránkách stomikradim_convatec.

 

Uplynulé webináře 

 

Jak si užít vánoční jídelníček se stomií? 5. 12. v 16 hodin,   Jaroslava Pavlíčková,   nutriční terapet, Fakultní nemocnice Hradek Králové. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE

Stomie a sebepřijetí: 25. 11. v 16 hodin, Mgr. Martina Klugerová, terapeut, poradce, TILIA –  centrum rozvoje osobnosti. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE

Jak si užít vánoční jídelníček se stomií? 5. 12. v 16 hodin, Jaroslava Pavlíčková, nutriční terapet, Fakultní nemocnice Hradec Králové. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE

Stomie a sebepřijetí: 25. 11. v 16 hodin, Mgr. Martina Klugerová, terapeut, poradce, TILIA –  centrum rozvoje osobnosti. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE

Praktické tipy pro stomiky na letní sezónu:  22. 6. v 16 hodin, Alice Křepínská a Bc. Jana Handlová, Convatec Česká republika s.r.o. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE.

Vstřebávání léků u stomiků: 25. 5. v 16 hodin, PharmDr. Irena Štenglová Netíková, Ph.D., Všeobecná fakultní nemocnice v Praze. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE

Jak se vyrovnat se svým tělem po vyvedení stomie: 28. 4. v 16 hodin, Mgr. Martina Klugerová, terapeut, poradce, TILIA –  centrum rozvoje osobnosti. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE

Intimní život se stomií: 23. 3. v 16 hodin, doc. PhDr. Dr. phil. Laura Janáčková, CSc. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE  (je potřeba se zpětně registrovat)

Praktické rady a pomoc pro stomiky: 23. 2. v 16 hodin, Bc. Jana Handlová, ConvaTec Česká republika. Webinář si můžete zpětně přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Příčiny vyšití stomie27. 1. v 16 hodin, MUDr. Tomáš Mrázek, Ph.D. Webinář si zpětně můžete přehrát ZDE(je potřeba se zpětně zaregistrovat).

Vše, co potřebujete vědět o stomických pomůckách: 30. 11. v 16 hodin, Bc. Jana Handlová, Convatec Česká republika. Zpětně si webinář můžete pustit ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Jak postupovat při ošetřování stomie: 27. 10. v 16 hodin, Mgr. Kateřina Opálková, Convatec Česká republika. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Světový den stomiků: 27. 9., Štěpánka Kovaříková (předsedkyně Českého ILCO), Alice Křepínská (ConvaTec Česká republika). Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Stravování a pitný režim stomiků: 14. 9. od 16 hodin, Jaroslava Pavlíčková, nutriční terapeutka FNHK. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Konvexní pomůcky a pro koho jsou vhodné?: 31. 5. od 16 hodin, Mgr. Iva Otradovcová, ÚVN Praha. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Nejčastější otázky stomiků: 21. dubna v 16 hodin, Veronika Racsaková, nemocnice sv. Kříže, Praha. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Nejčastější komplikace stomie a jak ně II.: 3. března v 16 hodin, Bc. Veronika Toningerová, VFN v Praze. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Nejčastější komplikace stomie a jak ně I.: 20. ledna v 16 hodin, Bc. Veronika Toningerová, VFN v Praze. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Nejčastější chyby při ošetřování stomie, Mgr. Kateřina Drlíková, FN Motol. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

Jak na zdravou kůži v okolí stomie, Mgr. Veronika Zachová, VFN v Praze. Zpětně si webinář můžete přehrát ZDE (je potřeba se zpětně registrovat)

 

Chtěli byste dostávat pozvánky na všechny plánované webináře e-mailem? Zavolejte na bezplatnou Stomalinku® 800 122 111 a sdělte nám Vaši e-mailovou adresu, rádi Vám budeme pozvánky posílat.